Микросистема 1С:Підприємство

067 311 21 30
067 381 62 04
(0382) 700-822

29001, г. Хмельницкий,
ул. Героев Майдана, 48 (1 этаж, вход с улицы Свободы)

Лінія консультацій: 067 311 21 30   

 

 6690 грн.

"1С:Підприємство 8.Бухгалтерія для України" призначена для автоматизації бухгалтерського й податкового обліку, включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову та роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включно з субкомісією), надання послуг, виробництво тощо. Бухгалтерській й податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України.

 

  2240  грн.

 

 

"1С:Підприємство 8.Бухгалтерія для України. Базова версія"

 

12900 грн.

"1С:Підприємство 8.Бухгалтерія для України"  Комплект на 5 користувачів     

8400 грн.

 "1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України" системы программ "1С:Предприятие 8" является типовым прикладным решением, позволяющим в комплексе автоматизировать задачи оперативного и управленческого учета, анализа и планирования торговых операций, обеспечив тем самым эффективное управление современным торговым предприятием. Конфигурация предназначена для автоматизации учета в организациях, занимающихся оптово-розничной торговлей.

 

   

 

6690 грн.

 Програмний продукт "1С: Підприємство 8. Роздрібна торгівля для України " призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять в розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах магазинів, а також може використовуватись в якості касової програми.

 

   

 

 

 

15053 грн.

  Програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговым підприємством для України" прикладне рішення дозволяє автоматизувати завдання оперативного, бухгалтерського і податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку заробітної плати, аналізу і планування торгових операцій, підготовка обов'язкової (регламентної) звітності, що забезпечує ефективне управління сучасним торговим підприємством.     

 

8400 грн.

"1С:Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом  для України" це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії по наступним напрямкам: планування потреби в персоналі; забезпечення бізнесу кадрами; розрахунок заробітної плати тощо.
2240 грн.
"1С:Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом  для України. Базова версія"

 

8400 грн.

 "1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України" це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все необхідніше для нефіскального оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

 

    2240 грн.

"1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України. Базова версія" 

 

 

 Повний перелік продуктів дивіться у прайс-листі