Мікросистема Сервіс-центр

(0382) 700-822

29001, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 48 (1 поверх, вхід з вулиці Свободи)

"Мікросистема" є авторизованим сервісним центром продукції ACER, виконує гарантійний та післягарантійний ремонт і обслуговування. Сюди ж входять торговельні марки eMachines та Packard Bell. Більш детальний перелік пристроїв що підтримуються по гарантії, можна переглянути тут.

На продукцію ACER поширюється локальна гарантія, тобто продану на території України.

До обслуговування приймаються тільки 3 види правильно заповнених (дата продажу та підпис покупця, печатка продавця) гарантійних талонів:
1) Для продуктів Acer проданих з січня 2011 року додана гарантійна книжка Acer.
2) Фірмові гарантійні талони з золотим тисненням Acer для всіх продуктів, поставлених в Україну з квітня 2008 року по грудень 2010.
3) Гарантійні талони "ROZETKA" (тільки для предторгу)

Приклади гарантійних талонів ACER.

Ремонти для "Pre-Sale" (передпродажний):
 "Pre-Sale"  ремонт може бути визнаний тільки при наявності наступних умов:
1. Наявність оригінальної і неушкодженою упаковки (коробка, захисні плівки ...) та всіх комплектуючих. Для передпродажної техніки - під "Pre-Sale" підпадають тільки ті пристрої, які зберігалися запакованими в оригінальних упаковках.
2. Пристрій повинен бути без будь-яких слідів зовнішнього впливу (відсутність подряпин, плям, тріщин, вм'ятин...).

3. Непідтверджений представництвом "Pre-Sale" ремонт вважається звичайним ремонтом зі стандартними термінами гарантії 1 рік з дня виробництва + 90 календарних днів (термін реалізації товару).

Пристрої, використані для вітрин магазинів, або для стендів магазинів не є "Pre-Sale", оскільки зберігалися не в оригінальній упаковці!

 

Терміни гарантії продукції ACER.

Як знайти серійний номер.

Загальні правила прийому техніки на гарантійний ремонт

 

Acer AOC APC Asus Brother Canon Chieftec Dell Dyno eMachines Epson Fujitsu-Siemens Gigabyte GoClever GSmart Hanns-G Hannspree Hewlett-Packard Kyocera Lenovo Lexmark Logitech Luxeon MGE Minolta MSI OKI Packard-Bell Samsung Sharp Sony STLab SvenToshiba Xerox

MicrosoftEsetZillya